Viitorii jurnaliști formați la Universitatea de Stat din Moldova și-au început noul an de studii cu o discuție publică cu președinta Republicii Moldova, Maia Sandu, care a vizitat în această dimineața instituția de învățământ. În deschiderea evenimentului, rectorul USM le-a Continuare…









